Spieniacz do mleka Alessi Pulcina, czerwony

MDL11 R Alessi Alessi
187.00 PLN
187,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MDL11 R
Wymiary
5 x 4 x 27,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

Spieniacz do mleka Alessi Puccina czerwony to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności.


Produkt zaprojektował Michele De Lucchi – znany i ceniony włoski projektant. Akcesorium pozwoli Ci w szybki sposób uzyskać aksamitną, mleczną piankę, którą dodasz do swojej ulubionej kawy.


Produkt jest kompaktowy, ponadto wyposażono go w pokrywkę – umożliwia ona bezpieczne przechowywanie. Do wykonania elementu zastosowano termoplastyczną żywicę oraz stal nierdzewną. Urządzenie jest ładowane za pomocą kabla USB. Nie należy umieszczać go w zmywarce. Geometryczna forma spieniacza zdecydowanie zwraca na siebie uwagę – podobne jak i czerwony, intensywny kolor.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię