Spieniacz elektryczny Bodum Schiuma

3043-16 Bodum Bodum
79.05 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3043-16
Materiały
Plastik, stal nierdzewna

Opis produktu

Dla miłośników dobrze ubitej pianki! Prostota kształtów, minimalizm dekoracyjny i wyjątkowa moc działania, która pozwala ubić najlepszą piankę na świecie. Wystarczy wlać mleko do spieniacza, włączyć urządzenie i za niespełna pół minuty cieszyć się doskonałą pianką do kawy, cappuccino, czy ulubionego latte. Zasilany na dwie baterie AA.

Akcesoria kuchenne duńskiej marki Bodum to znakomity design i wyjątkowe technologie, które czynią codzienne zajęcia w kuchni prostszymi, przyjemniejszymi i zdecydowanie ciekawszymi. Wyszukane wykończenie i niepowtarzalne wzornictwo.

Marka

Na markę Bodum powinni zwrócić uwagę głównie miłośnicy kawy i herbaty. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajduje się zróżnicowany wybór dzbanków, zaparzaczy i kafeterii tej marki, dzięki którym Twój ulubiony napój ucieszy zmysł smaku. Wszystkie produkty Bodum wykonano w trosce o najmniejsze detale, z najlepszej stali szlachetnej, tworzyw sztucznych i szkła. Misję szwajcarskiej firmy Bodum można określić hasłem: piękne i proste wzornictwo na każdą kieszeń.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię