Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Spinki do mankietów Onyx-Art Snowboard

Spinki do mankietów Onyx-Art Snowboard
Spinki do mankietów Onyx-Art Snowboard
x zamknij

Spinki do mankietów Onyx-Art Snowboard

onyx_art
89.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Czerwone pudełko + 12.00 zł
Pudełko 8,5 x 4,5 x 4,5 cm
Stal
onyx_art-CK644
 
Czas na ewolucje na desce snowboardowej! Oto pomysłowe spinki do mankietów Onyx-Art Snowboard, które ożywią elegancki strój wizytowy. Ten piękny drobiazg wyróżnia pomysłowe wzornictwo – na spinkach widnieją figurki snowboardzistów. Zabawny gadżet spodoba się miłośnikom pomysłowych dodatków oraz fanom sportów zimowych.

Dobry pomysł na prezent dla mężczyzny, który ceni dodatki eleganckie i jednocześnie w zdecydowany sposób podążające z duchem czasu. Spinki będą rewelacyjnie wyglądały zarówno przy białej, jak i kolorowej koszuli. Doskonałe wykonanie ze stali i precyzyjne wykończenie każdego miniaturowego detalu sprawia, że są po prostu idealne!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.