Spinki do mankietów Philippi Concave, khaki

193290 Philippi Philippi
143.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
193290
Wymiary
Ø 1,8 cm
Materiały
Miedź, nikiel

Opis produktu

Efektowne spinki do mankietów: z wnętrzem w kolorze khaki, który ładnie komponuje się z jasnymi i ciemnymi koszulami. Wykończenie z miedzi i niklu + delikatna grawerka Philippi na brzegach.
Do pracy, na bankiet i na ważne spotkania.
Propozycje marki Philippi to elegancki design, który natychmiast przykuwa spojrzenia i niepowtarzalne inspiracje.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

W swoich pracach Boris Kupczik pragnie zachować równowagę pomiędzy klasyką a innowacją. Dzięki precyzyjnemu planowaniu oraz wykorzystaniu elementów żartu i ironii, jego prace są zabawne, nowoczesne i na wysokim poziomie. Stawia szczególny nacisk na wybór materiału oraz jakość wykonania, dlatego bierze czynny udział w procesach produkcyjnych. Uważa, że dobra komunikacja z klientem daje gwarancję zadowolenia oraz jest przepisem na sukces projektu. Jego marzeniem jest stworzenie garderoby prawdziwego dżentelmena ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Współpracuje ze znaną niemiecką marką Philippi.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię