Spodek Kahla Centuries Epoque Ø 11 cm, white

303500A90030 Kahla
19.5500

Special Price 19,55 zł

Normalna cena: 23,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
303500A90030
Wymiary
Ø 11 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Piękny, subtelny spodek pod filiżankę z espresso lub cappuccino. Jeden z brzegów spodka jest bardziej wysunięty - pozwala wygodnie chwycić go dłonią i bezpiecznie przenieść na stół. Przyjemna w dotyku porcelana i opływowe kształty.
Porcelana Centuries Epoque White to wyjątkowe połączenie tradycyjnej, śnieżnej bieli z motywami artystycznymi we wzorach i zdobieniach. Doskonały na przyjęcia rodzinne, eleganckie obiady i codzienne...
Piękny, subtelny spodek pod filiżankę z espresso lub cappuccino. Jeden z brzegów spodka jest bardziej wysunięty - pozwala wygodnie chwycić go dłonią i bezpiecznie przenieść na stół. Przyjemna w dotyku porcelana i opływowe kształty.
Porcelana Centuries Epoque White to wyjątkowe połączenie tradycyjnej, śnieżnej bieli z motywami artystycznymi we wzorach i zdobieniach. Doskonały na przyjęcia rodzinne, eleganckie obiady i codzienne posiłki w miejscach, które słyną z dobrego smaku.

Kolekcja: Kahla Centuries

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Projektant

Specjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię