Średnia forma do zapiekania Bovlo Mind Pop, różowy

MP11203 Bovlo Bovlo
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP11203
Wymiary
210x140x37 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Średnia forma do zapiekania Bovlo Mind Pop, różowy to produkt, którego nie może braknąć w Twojej kuchni! To funkcjonalne naczynie nie tylko świetnie nadaje się do podawania gotowych dań, ale też może zostać bezpośrednio użyte do gotowania czy pieczenia. To zasługa tego, że forma może być używana nie tylko w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza), ale i na kuchenkach każdego rodzaju, w tym indukcyjnych.

Średnia forma do zapiekania Bovlo Mind Pop, różowy została wykonana ze stali emaliowanej, co zapewnia jej trwałość. Samą formę pomalowano ręcznie, a powierzchnia została zabezpieczona warstwą szkliwa. To oznacza, że sam kolor nie będzie blaknąć z czasem, a farba nie ma bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię