Stalowy cooler na wino Rosendahl Grand Cru Barware 22.5 cm

18745 Rosendahl Rosendahl
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
18745
Wymiary
Wysokość: 22,5 cm Ø12,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna polerowana na lustro, PP
Ograniczenia

Opis produktu

Stalowy cooler na wino Rosendahl Grand Cru Barware 22.5 cm to minimalistyczny kubełek, który pozwala schłodzić wino i utrzymać jego niską temperaturę na długi czas. Został wyposażony w podwójne ścianki, na których nie zachodzi zjawisko kondensacji. Zewnętrzna powierzchnia pozostaje sucha.


Produkt sprawdzi się zarówno w przypadku wina białego, jak i czerwonego, czy różowego. Znajdzie zastosowanie podczas plenerowych imprez, spotkań i uroczystości – zarówno w warunkach domowych, jak i w restauracjach.


Stalowy cooler na wino Rosendahl Grand Cru Barware 22.5 cm wykonano ze stali nierdzewnej. Jest solidny i odporny na różnego typu uszkodzenia, czy zarysowania. Jego wysokość wynosi 22,5 cm.

 

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię