Stojak z 2 doniczkami Umbra Nesta

1008047-748 Umbra Umbra
430.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1008047-748
Wymiary
Ø 15cm
70 x 21,8 x 21,8 cm
Materiały
Metal, ceramika

Opis produktu

Stojak Umbra Nesta z 2 doniczkami to unikatowy projekt, który znajdzie zastosowanie w każdej nowoczesnej przestrzeni. W komplecie znajdują się 2 ceramiczne, białe doniczki oraz czarny, metalowy stojak. Całość pozwoli stworzyć niebanalną i stylową kompozycję kwiatową. Wielofunkcyjne akcesorium od holenderskiej marki Umbra to prosty i estetyczny sposób na udekorowanie domu, balkonu albo parapetu. Ceramiczne osłonki zmieszczą doniczkę o średnicy od 5 do 14 cm.

Kolekcja: Umbra Nesta

Zobacz kolekcję

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Irenka 02.07.2018
Świetnie prezentują się w stelażu kwiaty ;) Polecam
5.0
Klara 18.04.2018
Cud, miód i orzeszki :)