Stojak - donica Serax Moniek

B7216847 Serax Serax
907.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7216847
Wymiary
46 x 17 x 75 cm
Materiały
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu

Opis produktu

Stojak na zioła z kolekcji Serax Moniek – zaprojektowany z miłości do natury! Prostokątna donica wykonana z dętki rowerowej będzie prezentowała się estetycznie zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Została umieszczona na wysokim, prostym stelażu, dlatego zioła będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Taki dodatek sprawdzi się szczególnie w kuchniach, w których królują naturalne materiały oraz minimalistyczny wystrój. Spodoba się osobom, które lubią dodawać do potraw świeży rozmaryn czy bazylię.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Kolekcja: Serax Moniek

Zobacz kolekcję

Marka

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
adam 01.02.2018
Plus 10 za pomysł i recykling. Kwietnik bardzo oryginalny, zwraca na siebie uwagę. Wykonanie bez zastrzeżeń.