Stojak na biżuterię Umbra Trigem, mosiądz

299330-524 Umbra Umbra
104.30 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
299330-524
Wymiary
22,9 x 48,3 x 10,2 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Stojak na biżuterię Umbra Trigem w kolorze mosiądzu – nowoczesne, perfekcyjnie wykonane drzewko na biżuterię. 3 metalowe statywy o różnej wysokości pozwalają zawiesić na drzewku zarówno krótszą jak i dłuższą biżuterię: broszki, łańcuszki, zegarek, naszyjniki. Wąskie, poziome pręciki zakończone kulką umożliwiają też wsunięcie na nie pierścionków i kolczyków tak, by nie zsunęły się i czekały na swoim miejscu do momentu, gdy będą potrzebne. Całość na stabilnej podstawce.
Umbra to połączenie nieszablonowego wzornictwa z praktycznymi funkcjami produktów. Dla tej marki tworzą projektanci rozpoznawalni na całym świecie: artyści, którzy nowymi pomysłami na codziennie używane przedmioty budzą zachwyt, zdziwienie i uśmiech!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Alan Wisniewski przyznaje, że najbardziej lubi pracować nad kilkoma projektami jednocześnie, a swoje pomysły realizuje natychmiast. Inspiracji szuka w otaczającym go świecie. Jego produkty są proste, pomysłowe, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Współpracuje z firmą Umbra, na którą po raz pierwszy zwrócił uwagę dzięki słynnemu portfelowi „Bungee”. Tak spodobał mu się ten gadżet, że wkrótce dołączył do zespołu. Zajmuje się projektowaniem przedmiotów z różnych kategorii – jest to dla niego wyzwanie oraz sposób na zdobycie cennego doświadczenia. Zawsze stara się dopracować wszystkie detale do perfekcji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię