Stojak na doniczki Serax Junction 125 x 30 cm

B7214350 Serax Serax
2100.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7214350
Wymiary
Wysokość 90 cm
125 x 30 cm
Materiały
Stal lakierowana proszkowo

Opis produktu

Uprawa ziół w domu ma sporo zalet. Nie dość, że świeże zioła są zawsze pod ręką i nie musimy martwić się o ich pochodzenie, to jeszcze dodają kuchni mnóstwa uroku. Stojak na zioła z kolekcji Babylon pomorze w stworzeniu własnego zielonego zakątka. Doniczki z ziołami zyskają dzięki niemu oprawę, na którą w pełni zasługują. Stojak będzie się najlepiej prezentował w towarzystwie betonowych doniczek marki Serax (do kupienia osobno).

Metalowe stojaki z kolekcji Babylon mają prostą i elegancką konstrukcję, która pasuje do kuchni w każdym stylu: tradycyjnej, nowoczesnej, minimalistycznej. Z powodzeniem mogą zagościć również na tarasie albo w ogródku.

Produkty belgijskiej marki Serax urzekają elegancją, pięknymi kształtami i wrażeniem niesamowitej lekkości!

Marka

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię