Stojak na karafkę Holmegaard Perfection szary

4802320 Holmegaard Holmegaard
129.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4802320
Wymiary
18,5 x 19,1 cm
Materiały
Stal
Ograniczenia

Opis produktu

Stojak na karafkę Holmegaard Perfection szary jest przeznaczony do karafki na wino z tej samej serii. Karafkę należy na nim umieścić do góry dnem. Dzięki temu w naczyniu nie będzie gromadził się kurz, a karafka będzie od razu gotowa do użycia, bez konieczności przepłukania. Taki sposób przechowywania karafki zapobiega również powstawaniu osadu z wody, który może się gromadzić, gdy naczynie nie jest od razu wycierane do sucha.

 

Stojak na karafkę Holmegaard Perfection szary został wykonany ze stali pokrytej silikonem. Miękki silikon chroni przed zarysowaniem zarówno karafkę, jak i blat, na której jest umieszczony stojak. 

 

Kolekcja Holmegaard Perfection powstała z miłości do wina i jest dedykowana wszystkim miłośnikom tego szlachetnego trunku.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię