Stojak na książki Bloomingville Douve, naturalny

82047612 Bloomingville Bloomingville
897.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82047612
Wymiary
91x50x35 cm
Materiały
sklejka, drewno sosnowe, żelazo

Opis produktu

Stojak na książki Bloomingville  Douve, naturalny to świetna propozycja, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz kupować kolejnej szafki czy regału, a zależy Ci na pionowym dostępie do zgromadzonych rzeczy. Stojak na książki Bloomingville  Douve ma formę drewnianej „donicy” z przegródkami, w których umieścisz zarówno książki czy czasopisma, jak i inne drobiazgi, a nawet prawdziwe donice z kwiatami!


Stojak na książki Bloomingville  Douve, naturalny został przygotowany z naturalnych materiałów i nie był malowany, dzięki czemu świetnie nadaje się do wnętrz w stylu skandynawskim.

Maksymalny udźwig jednej przegrody to 10 kilogramów, dzięki czemu nie musisz się martwić, że włożenie do środka kilku większych drobiazgów poskutkuje uszkodzeniem mebla!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię