Stojak na magnesy Qualy Sparrow Egg różowy

QL 10096-PK Qualy Qualy
45.00 PLN
45,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10096-PK
Wymiary
6 x 6,5 x 23 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Stojaczek na magnesy - w kształcie ptaszka to rewelacyjny sposób na to, by się zorganizować! Każde z jajeczek ma u podstawy magnes, więc można ich użyć do przyczepiania karteczek z wiadomościami na lodówkę czy płytę magnetyczną w biurze. A gdy już nie będą potrzebne - układa się je z powrotem przy ptaszku, gdzie na pewno się nie zgubią. Praktyczny gadżet do biura i pokoju dziecka.
Akcesoria Qualy to połączenie zaskakujących pomysłów, mocnych barw i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Same opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym.

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię