Stojak na papier i szczotkę do WC Blomus Menoto na 2 rolki, satynowy

68623 Blomus Blomus
949.00 PLN
949,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68623
Wymiary
Wysokość 72 cm
grubość 15 cm
szerokość 20 cm
Materiały
Stal szlachetna satynowa, tworzywo sztuczne, tworzywo termoplastyczne, sztuczny kamień

Opis produktu

Nowoczesne rozwiązanie do łazienki!
Wyposażony w dwa uchwyty na papier lub ręczniki papierowe. Uwagę przyciąga jego podstawa – przypomina wyglądem marmur! To szalenie praktyczny i stylowy gadżet.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

4,50 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 4.5
5.0
Betti 20.03.2018
Świetne rozwiązanie. Bardzo wysokiej jakości stal. Polecam.
4.0
leon 12.02.2018
Bardzo dobra jakość, stabilna ciężka podstawa.