Stojak na papier i szczotkę do WC Blomus Menoto, polerowany

68688 Blomus Blomus
1049.00 PLN
1 049,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68688
Wymiary
Wysokość 64,5 cm
15 x 20 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, sztuczny kamień
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Stojak na papier i szczotkę do wc: stworzony z myślą o wnętrzach łazienek hotelowych, apartamentowych i tych, w których jest dużo wolnej przestrzeni do nowoczesnego i praktycznego wykorzystania. Elementy stalowe są polerowane i prezentują się bardzo estetycznie: stojak na papier jest podwyższony, dzięki czemu po sam papier sięga się bardzo wygodnie. Specjalne wycięcie w podstawie pozwala umieścić w niej pojemnik na szczotkę do wc tak, by ten się nie przesuwał (pojemnik i szczotka są w komplecie). Podstawa jest masywna, stabilna, wykonana ze sztucznego kamienia, który doskonale imituje ten naturalny. Dodatkowo w podstawie jest antypoślizgowa guma, więc całość można postawić bezpośrednio na kaflach.
Praktycznie i elegancko!

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię