Stojak na papier kuchenny A di Alessi Bunny & Carrot biały

ASG42 W A di Alessi A di Alessi
259.00 PLN
259,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG42 W
Wymiary
Wysokość 29,4 cm
20,2 x 16 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Gdyby króliki potrafiły mówić, na pewno byłyby zachwycone taką marchewką od marki A di Alessi! Bunny & Carrot to zabawnie pomyślany stojak na ręczniki papierowe w kolorze białym – w kształcie marchewki (tu się nakłada ręcznik) i królika ( jego uszy to miejsce, które dociska ręcznik sprawiając, że papier nie wysuwa się z rolki i nie przeszkadza na stole). Spodoba się dzieciom i dorosłym.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię