Stojak na papier toaletowy Aquanova Luxor

LUXRLH-14 Aquanova Aquanova
188.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LUXRLH-14
Wymiary
Ø 12
wysokość podstawy 2 cm
wysokość całkowita 47 cm
Materiały
Marmur, stal szlachetna

Opis produktu

Praktycznie i z klasą! Klasyczny stojak na papier toaletowy Aquanova Luxor służy również jako dekoracja łazienki, dzięki opływowej podstawie z jasnego marmuru i stalowemu prętowi.
Holenderski design i szalenie naturalne kształty! Akcesoria Aquanova Luxor to ekskluzywna, unikalna kolekcja łazienkowa z jasnego marmuru, który swym kolorem do złudzenia przypomina biały, górski kamień. Szykowna prezencja i ozdoba do łazienek domowych, hotelowych i eleganckich apartamentów.

Pomiędzy egzemplarzami mogą występować niewielkie różnice w odcieniu koloru.

Marka

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię