Stojak na papier toaletowy Umbra Tucan

023320-410 Umbra Umbra
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
023320-410
Wymiary
Z podniesioną rączką 16,5 x 16,5 x 86,4 cm
z opuszczoną rączką 20,3 x 20,3 x 73,7 cm
Materiały
Metal, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Stojak Tucan od marki Umbra to elegancki i estetyczny sposób na przechowywanie papieru toaletowego. Metalowa konstrukcja została zakończona solidną, okrągłą podstawą, która zapewnia odpowiednią przyczepność oraz stabilność. W górnej części znajduje się ruchomy uchwyt na papier. Na stojaku możesz umieścić aż pięć rolek jednocześnie.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Helen T.  Miller nowe produkty tworzy, żeby uszczęśliwić ludzi oraz sprawić, aby ich życie było piękniejsze i łatwiejsze. Projektuje rzeczy funkcjonalne, a przy tym estetyczne i dekoracyjne. Jej prace są sumą kulturowych doświadczeń oraz artystycznych pasji. Tworzy meble, akcesoria kuchenne oraz przedmioty codziennego użytku. Jej styl charakteryzuje się prostotą i subtelnymi detalami. Inspiracji do swoich projektów poszukuje w różnych miejscach, np. przeglądając wiadomości i zdjęcia pojawiające się w Internecie. Lubi czytać branżowe magazyny – Wallpaper oraz ID magazine. Obecnie współpracuje z firmą Umbra.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię