Stojak na parasole Seletti Milo

_13325 Seletti Seletti
943.00 PLN
943,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_13325
Wymiary
Szerokość 31 cm
Głębokość 29 cm
Wysokość 50 cm
Materiały
Włókno szklane

Opis produktu

Stojak na parasole Seletti Milo, który uświadamia nam, że nawet w starożytnej Grecji czasami padało!

Stojak na parasole Milo firmy Seletti to kultowa rzeźba Wenus z Milo zinterpretowana całkowicie na nowo! Jako pół-popiersie bogini Afrodyta jest gotowa zająć się wszystkimi twoimi parasolami i pozwolić ocieknąć im z nadmiaru wody.

Dzięki prostemu, białemu wykończeniu stojak Milo o wysokości 50 cm może wkomponować część starożytnej Grecji w Twoim domu. Stojak wykonany jest z niezwykle trwałego włókna szklanego i ma 31 cm szerokości oraz 29 cm głębokości.

Blow Collection autorstwa Job & Seletti nie mogło być jeszcze bardziej nowatorskie i szalone. Ta współpraca marek Seletti i Studio Job musiała oznaczać odważne i prowokacyjne projekty, które wprowadzą do naszych wnętrz nutkę nonszalancji i pozytywnego szaleństwa!

Cechy produktu:

  • stojak na parasole o wysokości 50 cm w kształcie popiersia kultowej rzeźby Wenus z Milo,
  • dekoracja wykonana z trwałego włókna szklanego w białym kolorze,
  • świetny pomysł na dekorację małego korytarza, mający jednocześnie praktyczną funkcją.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię