Stojak na ręcznik papierowy Bugatti Trattoria, ciemne drewno

78-162FTA Casa Bugatti Casa Bugatti
251.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
78-162FTA
Wymiary
Wysokość 32 cm
26 x 14 cm
Materiały
Drewno jesionowe, stal szlachetna

Opis produktu

Przepiękny stojak na ręcznik papierowy Casa Bugatti Trattoria, wykonany w ekskluzywnym wydaniu, które przyciąga spojrzenia! Podstawkę stojaka stanowi kapitalnie wyprofilowane drewno jesionu, którego ciemna kolorystyka dobrze współgra ze stalowym prętem, przez który nakłada się rolkę papieru.
Kolekcja Trattoria stanowi doskonałe połączenie nowoczesności (el. z wysokiej jakości stali szlachetnej) oraz rodzinnego ciepła podkreślanego tu przez el. wykonane z drewna i kojarzone z atmosferą niezapomnianych spotkań we włoskich restauracjach. Prostota linii i subtelne, drobiazgowe wykończenia.

Produkty renomowanej włoskiej marki Casa Bugatti to znakomita jakość wykonania i niepowtarzalna stylistyka, która sprawia, że są one prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Zaprojektowane przez najlepszych designerów na świecie – robią we wnętrzach ogromne wrażenie.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię