Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stojak na wino Alessi Circus

Stojak na wino Alessi Circus
Stojak na wino Alessi Circus Stojak na wino Alessi Circus
x zamknij

Stojak na wino Alessi Circus

alessi
Marcel Wanders
Alessi Circus
248.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 24,2 cm
Ø 15,8 cm
pojemność: 1,2 l
Blacha
alessi-MW32
 
Pomysłowy sposób na zaserwowanie wina! Oto oryginalny stojak na wino Alessi Circus, który został ozdobiony biało-czerwonym, geometrycznym wzorem zaczerpniętym z cyrkowej areny. Tak ułożone trójkąty to motyw charakterystyczny dla cyrkowych platform. Podstawa o prostym kształcie, lekko rozszerzanemu ku dołowi, będzie stanowić solidne oparcie dla wina czy szampana. Dodatkowo pojemnik posiada właściwości termoizolacyjne.

Kolekcja Circus marki Alessi to seria oryginalnych akcesoriów kuchennych, które inspirację czerpią z cyrku! W zbiorze znajdują się uniwersalne pojemniki, dekoracyjne misy, miseczki, kubki, wiaderka do lodu, coolery do wina oraz inne przedmioty niezbędne w kuchni. Wszystkie produkty z tej kolekcji charakteryzują się intensywnymi kolorami oraz ciekawymi, geometrycznymi wzorami, zaczerpniętymi z cyrkowej areny. Rozrywkowa kolekcja Alessi Circus wprowadzi do Twojej kuchni nie tylko kolor, ale również radość!

Inne z kolekcji Alessi Circus

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.