Stojak na wino Alessi Noe, biały

GIA13 W Alessi Alessi
408.00 PLN
408,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA13 W
Wymiary
34,5 x 15,5 cm
wysokość 27,5 cm
Materiały
Tworzywo termoplastyczne

Opis produktu

Biały stojak na wino Alessi Noe z designersko wykonanymi przestrzeniami na butelki: każda z nich kształtem przypomina biblijną arkę Noe’go. Całość zainspirowana mało znaną legendą, wg której Noe poza zbudowaniem Arki był również odkrywcą wina!
Wspaniały pomysł i aż 6 miejsc, w których można umieścić butelki cennego trunku. Kolor: biały.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Giulio Lacchetti to włoski projektant przemysłowy, który stawia na wielofunkcyjność przedmiotów. Dowodem na to jest Moscardino – biodegradowalny łyżko-widelec, wyróżniony prestiżową nagrodą „Compasso d’Oro”, prezentowany na stałej ekspozycji MoMa w Nowym Jorku.  Lacchetti  prowadzi wykłady na uczelniach oraz w szkołach na całym świecie. Za swoje innowacyjne podejście do projektowania został uhonorowany przez prezydenta Włoch nagrodą „Premio dei Premi”. Ciekawostką jest, że Lacchetti nie lubi nosić garniturów i krawatów, a na najlepsze pomysły wpada podczas prowadzenia samochodu i słuchania muzyki klasycznej. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Kasia 25.07.2018
Połączyłam dwa stojaki biały i czarny, tworzą fajny kontrast i całkiem zgrabnie to wygląda. No i najwazniejsze - spełniają swoje zadanie, a ja lubię wino!
5.0
Awo 28.06.2018
Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o stojak do wina. Podczas zakupu Pani wyjaśniła mi w jaki sposób mogę go samodzielnie zmontować, zmieścił się zgrabnie w mojej małej, ograniczonej przestrzeni. Jak najbardziej polecam.