Stojak na wino Alessi Noe, czarny

GIA13 B Alessi Alessi
355.00 PLN
355,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA13 B
Wymiary
34,5 x 15,5 cm
wysokość 27,5 cm
Materiały
Tworzywo termoplastyczne

Opis produktu

Czarny stojak na wino Alessi Noe z designersko wykonanymi przestrzeniami na butelki: każda z nich kształtem przypomina biblijną arkę Noe’go. Całość zainspirowana mało znaną legendą, wg której Noe poza zbudowaniem Arki był również odkrywcą wina!
Wspaniały pomysł i aż 6 miejsc, w których można umieścić butelki cennego trunku. Kolor: czarny.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Giulio Lacchetti to włoski projektant przemysłowy, który stawia na wielofunkcyjność przedmiotów. Dowodem na to jest Moscardino – biodegradowalny łyżko-widelec, wyróżniony prestiżową nagrodą „Compasso d’Oro”, prezentowany na stałej ekspozycji MoMa w Nowym Jorku.  Lacchetti  prowadzi wykłady na uczelniach oraz w szkołach na całym świecie. Za swoje innowacyjne podejście do projektowania został uhonorowany przez prezydenta Włoch nagrodą „Premio dei Premi”. Ciekawostką jest, że Lacchetti nie lubi nosić garniturów i krawatów, a na najlepsze pomysły wpada podczas prowadzenia samochodu i słuchania muzyki klasycznej. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(5) Dodaj opinię 5 0 5 5
5.0
Karol 02.07.2018
Super produkt w dobrej cenie
5.0
Sławek 29.06.2018
Zdecydowanie lepiej wygląda z butelkami wina. Bardzo praktyczny.
5.0
jorg 08.03.2018
Nie wiem dlaczego ma przypominać Arkę Noego, mnie tak się zupełnie nie kojarzy... Jest dobrze wykonany i spełnia soje zadanie, czyli godny polecenia
5.0
Wirek 01.03.2018
Naprawde godny polecenia. Polecam sklep.
5.0
Ilona 06.02.2018
dobrze