Stojak na wino Bloomingville Ellion, brązowy, akacja

82053579 Bloomingville Bloomingville
1170.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82053579
Wymiary
Długość: 20,5 cm
Wysokość: 58,5 cm
Szerokość: 20,5 cm
Materiały
Akacja

Opis produktu

Stojak na wino Bloomingville Ellion, brązowy, akacja to dowód na to, że stojak na wino wcale nie musi być nudny! Ten produkt to małe dzieło sztuki, które zostało wykonane z drewna akacjowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ozdabiał pomieszczenie oddzielnie, jako stylowy element wyposażenia wnętrza, ale równie dobrze będzie wyglądał także z butelkami wina!


Stojak na wino Bloomingville Ellion, brązowy, akacja pomieści jednocześnie do czterech butelek z trunkiem, dzięki czemu jest świetną propozycją dla osób, które lubią wino, ale nie zależy im na stworzeniu dużej kolekcji tego alkoholu. To także świetny sposób na wyeksponowanie butelek i udostępnienie ich gościom, na przykład w czasie obiadu czy kolacji.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię