Stojak na wino Philippi Cubo

236005 Philippi Philippi
279.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
236005
Wymiary
Szerokość 29 cm
Głębokość 25 cm
Wysokość 21 cm
Materiały
Stal malowana proszkowo

Opis produktu

Stojak na wino Philippi Cubo przepięknie będzie prezentował się we wnętrzu industrialnej kuchni z dodatkiem surowej cegły.

Ten ażurowy stojak na 6 butelek wina wykonany został z trwałej i odpornej na uszkodzenia stali lakierowanej proszkowo na głęboki, czarny kolor.  Ażurowa forma tej dekoracji sprawia, że wizualnie nie zabiera ona dużo przestrzeni i sprawdzi się nawet w małej przestrzeni.

Stojak ma prostą, geometryczną konstrukcję i wymiary 29 x 25 cm oraz wysokość 21 cm.

Cechy produktu:

  • industrialny stojak o wysokości 21 cm na 6 butelek wina,
  • wymiary podstawy wynoszą 29 x 25 cm,
  • wykonany ze stali lakierowanej proszkowo na czarny kolor,
  • idealny do wnętrza małej kuchni - jego ażurowa forma nie przytłacza przestrzeni.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię