Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stojak na zioła Serax Moniek

Stojak na zioła Serax Moniek
Stojak na zioła Serax Moniek Stojak na zioła Serax Moniek
x zamknij

Stojak na zioła Serax Moniek

serax
Serax Moniek
845.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
46 x 17 x 75 cm
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu
serax-B7216847
 
Stojak na zioła z kolekcji Serax Moniek – zaprojektowany z miłości do natury! Prostokątna donica wykonana z dętki rowerowej będzie prezentowała się estetycznie zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Została umieszczona na wysokim, prostym stelażu, dlatego zioła będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Taki dodatek sprawdzi się szczególnie w kuchniach, w których królują naturalne materiały oraz minimalistyczny wystrój. Spodoba się osobom, które lubią dodawać do potraw świeży rozmaryn czy bazylię.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Inne z kolekcji Serax Moniek

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.