Stół ogrodowy Skagerak Reform 125 cm aluminiowy, antracytowy

1560037 Skagerak Skagerak
5434.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1560037
Wymiary
125 x 71 x 73 cm
Materiały
Aluminum

Opis produktu

Stół ogrodowy Skagerak Reform 125 cm aluminiowy, antracytowy jest meblem wytrzymałym na warunki atmosferyczne, solidnym i stabilnym, a jednocześnie lekkim.


Stół wykonany jest z matowego aluminium lakierowanego proszkowo na kolor antracytowy. Lśniące okucia po każdej stronie stanowią subtelną ozdobę. Długie, cienkie rowki w blacie ułatwiają odprowadzenie wody w przypadku deszczu.

Stół sprawdzi się na tarasie i w ogrodzie.


Stół ogrodowy Skagerak Reform w całości wykonany jest z aluminium lakierowanego proszkowo, bardzo odpornego na warunki atmosferyczne. Należy go czyścić miękką szmatką oraz wodą z mydłem, a następnie wytrzeć do sucha.

Chociaż aluminium lakierowane proszkowo jest bardzo wytrzymałe i odporne, to jednak może się zdarzyć, że zostanie ono czymś zarysowane. W takiej sytuacji zalecamy natychmiastowe nałożenie na rysę farby retuszującej.

Stół może być używany przez cały rok, jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie go w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

W kolekcji Skagerak Reform dostępne są stoły w kilku wersjach kolorystycznych.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
00 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię