Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stół Serax Terrazzo 70 x 70 cm, czarny

Stół Serax Terrazzo 70 x 70 cm, czarny
Stół Serax Terrazzo 70 x 70 cm, czarny Stół Serax Terrazzo 70 x 70 cm, czarny
x zamknij

Stół Serax Terrazzo 70 x 70 cm, czarny

serax
3251.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 20 dni roboczych
70 x 70 x 76 cm
Metal, terrazzo.
SERAX-B7216940
 
Efektowny stolik Terrazzo to propozycja od belgijskiej marki Serax. Kwadratowy blat z czarnej płyty terrazzo został wsparty na smukłej, stalowej konstrukcji. Mebel sprawdzi się w roli stolika kawowego albo dekoracyjnej konsoli, na której można ustawić ulubione kwiaty albo pamiątkowe fotografie. Najlepiej zaprezentuje się w nowoczesnych pomieszczeniach – salonach, sypialniach albo przestronnych korytarzach.

Terrazzo czyli sztuczny kamień z kompozytu cementowo-kamiennego to materiał o włoskim rodowodzie i temperamencie. W zależności od wykorzystanego surowca przybiera rozmaite postacie; może być bajecznie kolorowe i hipnotyzujące albo wręcz przeciwnie – stonowane i pełne surowej elegancji. Jako dodatek do spoiwa wykorzystuje się najczęściej biały i kolorowy marmur, a także szkło i inne materiały. Terrazzo to obecnie jeden z ulubionych materiałów europejskich projektantów i dużych firm projektowych. Znajduje zastosowanie w produkcji mebli, dodatków czy blatów kuchennych. Zdobi ściany, posadzki, wnętrza kuchni, łazienek oraz tarasów.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.