Stół składany Skagerak Picnic, Hunter Green

1560081 Skagerak Skagerak
3604.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1560081
Wymiary
105 x 85 x 73 cm
Materiały
Aluminum

Opis produktu

Stół składany Skagerak Picnic, Hunter Green nie bez powodu nazywa się właśnie "Piknik" - jest lekki, wytrzymały i poręczny.

Stół można całkowicie złożyć, aby wygodnie przenieść go lub przewieźć. Można też złożyć tylko jedną jego połowę, aby niepotrzebnie nie zajmował miejsca. Żeby to zrobić, wystarczy zgiąć nogi stołu w kierunku środka. Dodatkowo na blacie  znajduje się mały uchwyt, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest stół przenosić, a nieużywany można odwiesić na haczyk.

Przy w pełni rozłożonym stole mogą usiąść 4 osoby.

Stół ma modny, zielony kolor i prosty kształt, dzięki czemu łatwo jest dopasować do niego krzesła.

Stół składany Skagerak Picnic możesz:

  • postawić na balkonie lub tarasie,
  • zabierać z sobą na pikniki,
  • stawiać w różnych miejscach w ogrodzie.

 

Stół ogrodowy Skagerak Picnic jest wykonany z aluminium lakierowanego proszkowo. Dzięki temu jest lekki i bardzo odporny na warunki atmosferyczne, wilgoć, promieniowanie UV, zarysowania i korozję.


Stół należy czyścić przy użyciu miękkiej szmatki i wody z mydłem, a następnie wytrzeć suchą szmatką. Ważne, aby nie używać środków czyszczących, które ścierają powierzchnię, aby powierzchni stołu nie uszkodzić. Aluminium lakierowane proszkowo jest bardzo wytrzymałe, może się jednak zdarzyć, że powierzchnia zostanie zarysowana. W takiej sytuacji zalecamy, aby natychmiast nałożyć na rysę farbę retuszującą.


Stół Skagerak Picnic to stół outdoor, przeznaczony do użycia na zewnątrz przez cały rok, jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie go w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

 

W kolekcji dostępne są stoły w 3 kolorach - Hunter Green, Slate Grey i antracytowym.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Projektant

Herman Studio: "Do designu podchodzimy w 3 interaktywnych fazach: zrozumienie, koncepcja i dojrzewanie projektu. Do ich klientów należą m.in. ferm LIVING, Flexa i Skagerak.'' Herman Studio założyło dwoje projektantów: Helle Herman Mortensen i Jonas Herman Pedersen. Projektantka przemysłowa i architekt współpracują z małymi manufakturami i zyskują dzięki nim unikalną wiedzę na temat technik stolarstwa, doboru materiałów i realizowania dzięki temu swojego marzenia: tworzenia mebli pięknych, eleganckich a jednocześnie emanujących mocą i solidnością.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię