Stołek/hocker Blomus Avio, oak

B66691 Blomus Blomus
1299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66691
Wymiary

Wysokość: 45 cm

Szerokość: 23 cm

Długość: 38 cm

Materiały
Dąb

Opis produktu

Stołek/hocker Blomus Avio oak to wyjątkowy projekt japońskiego projektanta Kazushige Miyake. Stołek posiada charakterystyczne, zaokrąglone kształty oraz symetryczną formę. Na samym środku znajduje się szczelina, która oddziela od siebie dwie części mebla.


Produkt świetnie sprawdzi się do siedzenia, jak i do stawania np. w celu ściągnięcia potrzebnego sprzętu z najwyższej półki. Całość wykonano z wysokiej jakości drewna dębowego z certyfikatem FSC. To produkt niezwykle trwały.


Stołek/hocker Blomus Avio oak posiada naturalny, przyjemny dla oka kolor. Nie zajmuje wiele miejsca, a zastosowanie znajdzie tak naprawdę w każdej przestrzeni. Jego utrzymanie w czystości ogranicza się do przecierania stołka wilgotną ściereczką.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię