Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe

Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe
Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe
x zamknij

Stolik Kawowy OK Design Bam Bam Ø 70 cm, brązowe

ok design
1925.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 70 cm
wysokość 36 cm
Stal lakierowana proszkowo, dąb naturalny
ok-design-1402
 
Stolik kawowy OK Design Bam Bam wzorem nawiązuje do kultowego fotela Acapulco. Został zaprojektowany specjalnie do krzeseł z kolekcji Acapulco oraz Condesa. Elementem wspólnym jest lakierowany proszkowo stalowy stelaż oraz motyw rozchodzących się promieni, który można zaobserwować zarówno w fotelach, jak i w stoliku Bam Bam. Dębowy, okrągły blat został podzielony na asymetryczne trójkąty, które sprawiają, że projekt zyskał oryginalny, geometryczny charakter.

Wyjątkowy mebel będzie pasował do nowoczesnych pomieszczeń, urządzonych w stylu minimalistycznym. Sprawdzi się obok dużej szarej sofy albo przy wygodnym fotelu w salonie. Blat z naturalnego dębu dopasuje się również do przytulnych, klasycznych wnętrz. Szczególnie ciekawy efekt uzyskamy zestawiając ze sobą kilka stolików o różnych rozmiarach. Stolik kawowy Bam Bam to piękny dodatek do Twojego domu – nie powinien być jednak używany na zewnątrz.

Inne z kolekcji OK Design Bam Bam

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.