Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy

Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy
Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy
x zamknij

Stolik kawowy Woud Skirt Ø 60 x 38 cm, dębowy

acme
Mikko Laakkonen
2299.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 60 cm
Wysokość: 38 cm
Drewno dębowe.
WOUD-110510
 
Stolik kawowy Skirt to piękny i funkcjonalny dodatek do nowoczesnego mieszkania. Składa się z masywnego blatu z podwyższonym rantem oraz czterech smukłych nóg z litego drewna dębowego. Mebel będzie pasował do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu, a zwłaszcza salonów, w których królują naturalne materiały. Dobrze zaprezentuje się przy eleganckiej sofie albo dużym fotelu do czytania. Dzięki podwyższonemu rantowi z charakterystycznymi wcięciami nic nie zsunie się na podłogę. Na stoliku można zaserwować popołudniową herbatę albo przechowywać ulubione książki i czasopisma. Stolik Skirt to pomysł fińskiego projektanta – Mikko Laakkonena, którego prace prezentowane są na wystawach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.