Stolik kawowy Woud Soround Ø 75 cm, niski, black oak

110542 Woud Woud
2423.00 PLN
2 423,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
110542
Wymiary
Ø 75 cm
wysokość: 39,5 cm
Materiały
Blat: drewno dębowe lakierowane
nogi: lite drewno dębowe lakierowane

Opis produktu

Stolik kawowy Woud Soround Ø 75 cm, niski, black oak to okrągły stolik kawowy, oparty na trzech czarnych nogach ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Blat wykonano z drewna pokrytego lakierowanym fornirem dębowym. Gładka powierzchnia nadaje stolikowi miękkości. W serii Soround dostępne są stoliki w dwóch rozmiarach, z trzema rodzajami blatu. Ta różnorodność pozwala na układanie stolików w ciekawe kompozycje.

Projektantem stolików Soround jest Studio NUR, które w swoich pracach kieruje się prostą i minimalistyczny podejściem do designu, materiału i formy tworząc stylową, nowoczesną i ponadczasową elegancję we wszystkich swoich produktach. W języku niemieckim słowo NUR oznacza "jedynie" i "tylko", co jest zasadniczym wyrazem projektów ze Studia Nur.

Marka

Duńska Marka Woud powstala w 2014 roku. Założyciele Woud - Mia i Torben Koed, wybierają do produkcji wyłącznie najlepsze surowce: naturalne drewno, stal szlachetną, skóry anilinowe czy wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do współpracy zapraszają projektantów z całego świata, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak rónież wschodzące gwiazdy designu. Takie podejście stawia markę Woud wśród marek produkujących eleganckie, czy wręcz ekskluzywne wyposażenie wnętrz. Produkty marki Woud są wybierane do aranzacji podkreślających status i dbałość o detale zarówno w domach i biurach, jak i w hotelach i restauracjach.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię