Stolik Normann Copenhagen Block, granatowy

602203 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
998.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602203
Wymiary
Wysokość 64 cm
50 x 35 cm
Materiały
Stal szlachetna, drewno jesionowe

Opis produktu

Nowoczesny stolik na kawę – z dwiema półeczkami, które można wykorzystać np. na gazetę, książkę, leki, czy talerzyk z ciasteczkami. Wykonany w hołdzie minimalistycznym trendom: bez zbędnych ozdobników, tylko naturalne drewno jasnego jesionu i stal lakierowana na kolor granatowy. Stolik posiada kółeczka z blokadą samoczynnego przemieszczania się - to bardzo wygodne przy przestawianiu go z miejsca na miejsce, ale i wtedy, gdy chcemy by stał stabilnie. Maksymalne obciążenie pojedynczej półki: 10 kg.
Należy czyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię