Stolik pomocniczy Umage My Spot oak

5571 Umage Umage
1359.00 PLN
1 359,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5571
Wymiary
Wysokość: 59 cm
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
Materiały
lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana

Opis produktu

Stolik pomocniczy Umage My Spot oak - oszczędny w formie i bardzo funkcjonalny. Okrągły blat osadzono na 3 smukłych, rozszerzających się ku górze nóżkach. Na ich szczycie znajdują się dekoracyjne, mosiężne elementy. Pod spodem umieszczono drugi mały blat na który możemy odłożyć elementy, których w danej chwili nie potrzebujemy. Najciekawszą funkcją tego niepozornego stolika jest wbudowany rozdzielacz USB, dzięki któremu możemy załadować swoje urządzenia elektroniczne. Dla poprawy estetyki kabel został poprowadzony wzdłuż nóżki, by nie zakłócał prostej formy mebla. W tym celu jedna z nóżek posiada delikatne wcięcie w które można włożyć przewód. Konstrukcja stolika wykonana jest z trwałego, litego drewna dębowego oraz forniru laminowanego. Idealnym miejscem dla Umage My Spot będzie sypialnia, bądź pokój dzienny.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię