Stolik Serax Bistrot Ø 80 cm, czarny

B7217038 Serax Serax
2879.00 PLN
2 879,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 20 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7217038
Wymiary
Ø 80 cm
wysokość 77 cm
Materiały
Stal lakierowana, terrazzo

Opis produktu

Serax Bistro to niewielki stolik o intrygującej formie i licznych zastosowaniach. Okrągły blat został oparty na nogach ze stalowych prętów, które tworzą smukłą, przestrzenną konstrukcję. Stolik będzie doskonale wyglądał w minimalistycznych wnętrzach lub na tarasie, w otoczeniu bujnej zieleni. Sprawdzi się jako estetyczny niewielki stolik obiadowy.

Stolik jest autorskim projektem Antonino Sciortino, który od ósmego roku życia uczył się fachu w warsztacie ojca. To właśnie tam dostrzegł możliwości, które daje metal i nauczył się obróbki tego materiału. Wiedzę i umiejętności zdobyte w młodości wykorzystał wiele lat później, tworząc projekty mis i mebli z metalowych prętów. Jego prace to przedmioty codziennego użytku, a zarazem małe dzieła sztuki o niepowtarzalnym charakterze.

Marka

Projektant

Antonino Sciortino to wszechstronny sycilijski artysta, który pierwszy kontakt z rzemiosłem miał już w wieku 8 lat – jego starszy brat prowadził zakład kowalniczy. Jako młody mężczyzna dał się jednak ponieść miłości do tańca – zamieszkał w Rzymie i występował w telewizji. W 2003 r. przeniósł się do Milanu, gdzie założył własną pracownię rzeźbiarską.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię