Stolik śniadaniowy Zassenhaus Kauczukowiec

050554 Zassenhaus Zassenhaus
179.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
050554
Wymiary
69 x 35 x 7 cm
wysokość po rozłożeniu: 27 cm
Materiały
Drewno kauczukowe
Ograniczenia

Opis produktu

Czas na śniadanie w łóżku! Mocny, doskonale wyprofilowany i bardzo naturalny w wyglądzie stolik śniadaniowy, marki Zassenhaus – na krótkich, pochylonych nóżkach, które wygodnie układa się na łóżku.
Całość została wyprodukowana z grubego, zwartego drewna kauczukowego, na którym wręcz widać słoje ściętego drzewa. Delikatnie zaokrąglone uchwyty stolika sprawiają, że świetnie się on prezentuje i można bezpośrednio na nim podawać na do łóżka śniadanie, świeżo zaparzoną kawę i sztućce.
Nóżki stolika są składane i można go również wykorzystać jako oryginalną tacę. Żeby utrzymał swój naturalny wygląd dłużej warto go również od czasu do czasu nasmarować olejem jadalnym.
Najwyższa jakość niemieckiej marki Zassenhaus.

Marka

Marka Zassenhaus oferuje tradycyjne, niemieckie produkty z kat. artykułów kuchennych wytwarzanych z drewna. Charakteryzują ją: minimalistyczne wzornictwo, maksymalna funkcjonalność, trwałość i wysoka jakość wykonania połączona z dyskretną elegancją. Stylowe deski do krojenia, mocne młynki do przypraw i kawy, oraz praktyczne naczynia i drewniane akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię