Stolik &tradition Mezcla JH19 Ø 42 cm Brass / Walnut

30011901 &tradition &tradition
3599.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
30011901
Wymiary
Wysokość: 45 cm
Ø 42 cm
Materiały
fornir orzechowy, mosiądz, burgund

Opis produktu

Stolik &tradition Mezcla JH19 Ø 42 cm Brass / Walnut. Przykuwa oko różnorodnością materiałów, kolorów oraz okrągłymi liniami. Wykonany z orzechowego forniru blat podtrzymywany jest przez grubą, mosiężną nóżkę. Całość osadzona jest na burgundowej podstawie, która zapewnia stabilność. Stolik kawowy Mezcla to perfekcyjne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz oryginalny design. Idealny na spotkania przy kawie!
Mezcla z hiszpańskiego oznacza mieszankę , co idealnie określa kolekcję Jaime Hayona. Z połączenia różnych materiałów i kolorów stworzył oryginalne stoliki. Inspirację projektant czerpał z życia codziennego - tak jak różne osobowości spotykają się przy jednym stole i rozmawiają, tak na pozór zupełnie odmienne materiały potrafią ze sobą współgrać.

Marka

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, duńska marka założona w 2010 roku, &tradition specjalizuje się w produkcji genialnej wręcz jakości mebli, lamp oraz dodatków. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Meble &tradition powstają z naturalnych materiałów. To one, oraz dokładność wykonania decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Meble &tradition wykonywane są na indywidualne zamówienie, a wybór kolorów i materiałów ułatwiają wzorniki. Lampy i kinkiety &tradition to połaczenie znanych kształtów ze szlachetnymi materiałami i precyzją wykonania.

Projektant

Jaime Hayon wierzy, że design wpływa na emocje – pragnie tworzyć przedmioty, które uszczęśliwiają ludzi. Jego zdaniem dobry projekt powinien wywoływać uśmiech na twarzy, prowokować do myślenia oraz poprawiać jakość życia. Hayon nie ogranicza się do jednej dziedziny – projektuje m.in. wnętrza, meble, oświetlenie, akcesoria wyposażeniowe oraz zegarki. Jego prace łączą w sobie elementy świata sztuki i designu. Hayon bardzo mocno ceni umiejętności rzemieślnicze oraz tradycję, co pozwoliło mu nawiązać współpracę z markami takimi jak Baccarat, Choemon w Japonii, Bosa Ceramiche i Lladro.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię