Stolik Umage Hang Out oak

5570 Umage Umage
1955.00 PLN
1 955,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5570
Wymiary
wysokość: 49 cm
szerokość: 75 cm
długość: 73 cm
Materiały
lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana, stal platerowana mosiądzem, eko skóra, poliester

Opis produktu

Stolik Umage Hang Out oak o prostym, oszczędnym kształcie. Okrągły blat osadzono na 3 smukłych, rozszerzających się ku górze nóżkach. Na ich szczycie znajdują się dekoracyjne, mosiężne elementy. Tam też zawieszono materiałową, funkcjonalną kieszeń na drobiazgi. Pozwala ona na utrzymanie ładu i porządku. Możesz tam zmieścić różne przedmioty, które na co dzień robią bałagan na stoliku. Kieszeń jest dwustronna - jedną zrobiono z eko-skóry, drugą z tkaniny. Konstrukcja stolika wykonana jest z trwałego litego drewna dębowego oraz forniru laminowanego. Stolik sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej lub komercyjnej. Jego funkcjonalność doceni każdy z domowników lub współpracowników.
Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen. Razem ze zmianą nazwy, firma poszerzyła swój asortyment uzupełniając go o meble i akcesoria skandynawskim stylu.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię