Stolik Umage Lounge Around dark oak

5404 Umage Umage
455.00 PLN
455,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5404
Wymiary
Ø 36 cm
wysokość: 50 cm
Materiały
lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana, stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Ciemny, dębowy stolik Umage Lounge Around dark oak. Okrągły blat wykonano z litego drewna dębowego i osadzono na ozdobnej nóżce, pokrytej mosiądzem. Stolik przeznaczony jest do zamontowania na sofie Lounge Around. Dzięki niemu możemy zwiększyć jej funkcjonalność i poprawić komfort wypoczynku. Od teraz będziesz miał pod ręką ulubioną książkę czy kubek smacznego napoju. Możesz tam również położyć element ozdobny - typu doniczkę, lub figurkę. Stolik możesz zamontować wedle uznania - z lewej lub prawej strony.
Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen. Razem ze zmianą nazwy, firma poszerzyła swój asortyment uzupełniając go o meble i akcesoria skandynawskim stylu.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię