Stoper do drzwi Philippi Hamburger, polerowany

240012 Philippi Philippi
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
240012
Wymiary
Wysokość: 12 cm
Materiały
Nikiel.
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Ahoj przygodo! Philippi Hamburger to niewielki stoper do drzwi, inspirowany pachołkami do cumowania statków w porcie. Ten funkcjonalny przedmiot został wykonany z mocnego aluminium, dzięki czemu jest solidny i wytrzymały. Ciekawym akcentem jest gruby sznurek, który jeszcze bardziej podkreśla nadmorski charakter gadżetu. Stoper będzie zabawnym dodatkiem do nowoczesnego mieszkania, urządzonego w stylu skandynawskim lub marynistycznym.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Karo 28.06.2018
Zero rozczarowania. Przepiękny design nie wspominając o walorach użytkowych. Spore zaskoczenie ponieważ produkt nie wygląda na stoper do drzwi bardziej jako element dekoracyjny. Moje zadowolenie na 6!!!