Stoper do drzwi Philippi Witchel 1,9 kg

300009 Philippi Philippi
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
300009
Wymiary
18 x 15 x 40 cm
waga 1,9 kg
Materiały
tkanina, drewno, piasek

Opis produktu

Stoper do drzwi Philippi Wichtel o wadze 1,9 kg pomoże Ci w codziennych czynnościach, kiedy zamykające się drzwi sprawiają kłopot. 

Stoper w kształcie skrzata wykonany z przyjemnej w dotyku tkaniny w modnym, szarym kolorze, posiada drewniany nos, a jego wnętrze wypełnione jest piaskiem. 

Pomocny skrzat jest niewielkich rozmiarów - wysokość 40 cm,
dzięki czemu nie tylko spełnia swoją rolę stopera ale również może posłużyć jako atrakcyjna dekoracja do salonu.


Najważniejsze cechy stopera:

  • kolor - szary
  • szerokość - 18 cm
  • wysokość - 40 cm
  • materiał - tkanina, drewno, piasek


Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię