Suszarka do sałaty Küchenprofi Turbo, 5 l

KU-1370006600 Küchenprofi Küchenprofi
229.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-1370006600
Wymiary
Ø 24,5 cm
Wysokość 18 cm
Pojemność 5 litrów
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Suszarka do sałaty Küchenprofi Turbo ma pojemność 5 litrów i z jej pomocą opłuczesz oraz osuszysz sałatę na grilla z przyjaciółmi lub rodziną.

Suszarka o średnicy 24,5 cm nadaje się do płukania i suszenia sałaty oraz innych warzyw liściowych. Napędzana jest w prosty sposób - poprzez pociągnięcie linki używając praktycznego i poręcznego uchwytu. Wbudowana blokada - przycisk w centralnej części pokrywy - umożliwi bezpieczne przechowywanie.

Na spodzie suszarki umieszczono antypoślizgowe podkładki zapobiegające ślizganiu się urządzenia po blacie. Produkt można myć w zmywarce. Objęty jest dodatkowo 5-letnią gwarancją.

Cechy produktu:

  • suszarka do sałaty o średnicy 24,5 cm i wysokości 18 cm,
  • pojemność 5 litrów,
  • w jej wnętrzu można zarówno umyć, jak i osuszyć warzywa liściowe,
  • łatwe użytkowanie polegające na pociągnięciu za linkę,
  • wbudowana blokada,
  • antypoślizgowe podkładki na spodzie,
  • możliwość mycia w zmywarce.

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię