Świeca adwentowa Holmegaard Christmas

4800498 Holmegaard Holmegaard
84.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800498
Wymiary
5 x 25 cm [śr x wys]
Materiały
wosk parafinowy

Opis produktu

Świeca adwentowa Holmegaard Christmas to produkt, który będzie Ci niezbędny, jeśli chcesz podkreślić atmosferę świąt w każdym calu. Palenie świecy adwentowej to zwyczaj, o którym dziś nie pamięta się już często – jeśli jednak chcesz, by święta były naprawdę tradycyjne, nie możesz zapominać o tym zwyczaju!

Świeca adwentowa Holmegaard Christmas została wykonana ze specjalnego wosku, dzięki czemu pali się przez długi czas.

Świeca adwentowa Holmegaard Christmas ma na powierzchni nadruki z motywami świątecznymi, które podkreślą atmosferę tego niezwykłego okresu. Taka świeca z pewnością będzie pełniła nie tylko swoją podstawową funkcję, ale też stanie się ozdobą całego pomieszczenia.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię