Świeca All's Candle kot, złoty

AC670028 All's Candle All's Candle
34.50 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AC670028
Wymiary
Wysokość 16 cm
Szerokość 11,5 cm
Materiały
Parafina, stearyna, barwnik

Opis produktu

Świeca All's Candle kot, złoty, grzeczny zwierzak, który z pewnością umili wszelkie towarzyskie spotkania swoim ciepłem i wyjątkowym, nowoczesnym wyglądem.

Wykonana z najwyższej jakości certyfikowanych komponentów świeca to miniaturowe dzieło sztuki. Luksusowy, złoty kolor z metalicznym połyskiem i fazowana powierzchnia świetnie się uzupełniają. Interesujące załamania światła podkreślają geometryczną formę świecy, której bezzapachowym aromatem możesz cieszyć się aż przez 15 godzin.

Świeca o wysokości 16 cm świetnie sprawdzi się podczas relaksującej kąpieli w wannie, lub w trakcie romantycznego oglądania filmu z bliską osobą. To idealny pomysł na prezent dla miłośników kotów i dobrego designu. Z pewnością trafi w także w gusta grafików, poprzez nawiązanie do technologii low poly - siatki trójwymiarowego modelu w grafice 3D.

Dostępna również w kolorze czarnym i szarym.

Cechy produktu:

  • kolor - złoty
  • materiał - parafina, stearyna, barwnik
  • czas spalania - 15 h
  • waga - 350 g
  • wysokość - 16 cm
  • szerokość - 11,5 cm
  • głębokość - 7 cm

Marka

Designerskie świecie, które zachwycają oryginalną formą? To musi być polska marka All's Candle.

Sam pomysł na tworzenie niezwykłej jakości świec powstał w 2018 roku i już od pierwszych chwil osiągnął niebywały sukces.

Zastosowanie nowoczesnych technologii druku 3D, wysokiej jakości komponentów oraz ogromne zaangażowanie całego zespołu to cechy, które wyróżniają ich niebanalne produkty.
Zobacz dekoracyjne świece o intrygujących kształtach słodkich babeczek, geometrycznych zwierząt w soczystych kolorach.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię