Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml, paczuli-amyris-kadzidło

3.5 Laboratorium Dobrego Nastroju Laboratorium Dobrego Nastroju
55.00 PLN
55,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3.5
Wymiary
Pojemność: 120 ml
Materiały
szkło

Opis produktu

Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml paczuli-amyris-kadzidło to naturalny produkt o orientalnej kompozycji zapachowej. Żywiczny aromat kadzidłowca doskonale komponuje się z drzewnym amaryisem i paczulą. Zapach jest unikalny i niezwykle przyjemny.


Pomoże zrelaksować się po ciężkim, męczącym dniu. Doskonale sprawdzi się podczas kąpieli lub oglądania filmu. Rozluźnia i poprawia samopoczucie. Jest to doskonała alternatywa dla świecy parafinowej, bowiem pali się dłużej, posiada intensywniejszy zapach i jest bezpieczniejsza dla zdrowia.


Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml paczuli-amyris-kadzidło zawiera wosk sojowy, będący doskonałym nośnikiem zapachu. Dzięki niemu świeca jest wegańska!

Marka

Laboratorium Dobrego Nastroju to mała, polska, rzemieślnicza firma, która tworzy świece sojowe, świece do masażu, naturalne mydła oraz kule do kąpieli. Została stworzona przez Ewelinę i Łukasza, którzy traktują ją jako sposób na wyrażanie swoich ekologicznych wartości, potrzebę świadomego rozwoju i realizację marzeń. Lubią proste formy, minimalistyczny design, a inspiracje czerpią z codzienności, jak również podróży. Laboratorium stawia przede wszystkim na zdrowie, naturalne surowce, wygodę użytkowania i przyjemną estetykę. Sami tworzą przemyślane receptury, produkują w małych partiach i wdrażają ideę zero waste nie tylko redukując opakowania, ale również zachęcając do używania wysokiej jakości produktów. W Laboratorium Dobrego Nastroju używa się tylko naturalnych składników, ufając przy tym w pełni, że będą one korzystne dla ciała i umysłu.

Produkty stworzone przez tą polską markę mają za zadanie pomóc Ci się zrelaksować i znaleźć chwilę dla siebie w ciągu zabieganych dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię