Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik Black + Blum Loop Dinner

Świecznik Black + Blum Loop Dinner
Świecznik Black + Blum Loop Dinner Świecznik Black + Blum Loop Dinner
x zamknij

Świecznik Black + Blum Loop Dinner

black_+_blum
109.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
21 x 14 x 11 cm
Stal szlachetna chromowana
DL001
 
Świecznik Dinner z kolekcji Loop to ozdoba o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz pięknym, przemyślanym wzornictwem. Całość wykonana jest z jednego kawałka chromowanej stali szlachetnej, która została ręcznie uformowana. W taki sposób uzyskano perfekcyjną formę, która przypomina pętlę. Świecznik został wyposażony w dwa podajniki na smukłe świece. Będzie pięknie wyglądał na elegancko nakrytym stole – sprawdzi się zwłaszcza w czasie romantycznych kolacji oraz uroczystych obiadów.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.