Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik Black + Blum Loop, stalowy

Świecznik Black + Blum Loop, stalowy
Świecznik Black + Blum Loop, stalowy Świecznik Black + Blum Loop, stalowy Świecznik Black + Blum Loop, stalowy
x zamknij

Świecznik Black + Blum Loop, stalowy

black_+_blum
119.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
27 x 20 x 13 cm
Stal szlachetna chromowana
LP001
 
Stalowy świecznik z kolekcji Loop to ozdoba o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz przemyślanym wzornictwem. Podstawa wykonana jest z jednego kawałka ręcznie uformowanej, chromowanej stali szlachetnej. W taki sposób uzyskano perfekcyjną formę, która przypomina pętlę. Świecznik został wyposażony w dwa podajniki na świece. Będzie pięknie wyglądał na elegancko nakrytym stole – sprawdzi się zwłaszcza w czasie romantycznych kolacji oraz uroczystych obiadów. Najbardziej zjawiskowy efekt uzyska się w momencie połączenia kilku świeczników, na przykład na długim stole albo szerokiej komodzie.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Przeznaczony na 2 świece o średnicy 2,2 - 2,4 cm.

Aby wyczyścić świecznik z wosku, należy zanurzyć go w gorącej wodzie, a następnie wypolerować całość suchą i miękką ściereczką. Nie wolno szorować, ponieważ może to naruszyć chromowanie. Alternatywnie, można umieścić świecznik na kilka godzin w zamrażalce. Twardy wosk będzie łatwo skruszyć i usunąć.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.