Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Świecznik Black + Blum Loop T

Świecznik Black + Blum Loop T
Świecznik Black + Blum Loop T Świecznik Black + Blum Loop T Świecznik Black + Blum Loop T Świecznik Black + Blum Loop T
x zamknij

Świecznik Black + Blum Loop T

black_+_blum
95.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
18,5 x 14 x 10 cm
Stal szlachetna
TL001
 
Świecznik Loop T od marki Black + Blum o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz pięknym, przemyślanym wzornictwem. Całość wykonana jest z jednego, ręcznie uformowanego kawałka chromowanej stali szlachetnej. W taki sposób uzyskano perfekcyjną formę, która przypomina pętlę. Świecznik został wyposażony w dwa podajniki na świece, które stanowią część integralną spiralnej podstawy. Będzie pięknie wyglądał na szafce oraz komodzie, zwłaszcza w towarzystwie innych świeczników z kolekcji Loop.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Do zestawu dołączone są dwa tealighty.

Aby wyczyścić świecznik z wosku, należy zanurzyć go w gorącej wodzie, a następnie wypolerować całość suchą i miękką ściereczką. Nie wolno szorować, ponieważ może to naruszyć chromowanie. Alternatywnie, można umieścić świecznik na kilka godzin w zamrażalce. Twardy wosk będzie łatwo skruszyć i usunąć.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.